Śląskie. Ekolodzy rozdali sadzonki drzew i kwiatów za surowce wtórne
9 tys. sadzonek drzew i kwiatów przekazali bielszczanom w sobotę w Bielsku-Białej ekolodzy w zamian za surowce wtórne. Szef Fundacji Arka Wojciech Owczarz powiedział PAP, że w ciągu 15 lat rozdano w ten sposób ponad 100 tys. sadzonek.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13947115402606252127)
