Trwają rozmowy przygotowujące Polskę do COP24
W Niemczech w Bonn trwa 46. sesja Organu Pomocniczego ds. Wdrożeń i Doradztwa Naukowo-Technicznego oraz sesja Grupy Roboczej ds. Porozumienia Paryskiego. W spotkaniach udział bierze wiceminister środowiska Paweł Sałek, Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Klimatycznej, który debatuje na temat organizacji w Polsce COP24.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17119342312606242159)
