Modernizacja pomieszczeń dla psów w elbląskim schronisku
Rozpoczyna się modernizacja boksów wewnętrznych w budynku przeznaczonym do opieki nad pasami w schronisku dla zwierząt w Elblągu. 6 października br. Prezydent Witold Wróblewski podpisał umowę na realizację tego zadania.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7076019532606240021)


