Senat. Bon ciepłowniczy i zamrożenie cen prądu bez poprawek
Senacka Komisja Gospodarki Narodowej i Innowacyjności zarekomendowała przyjęcie bez poprawek ustawy o bonie ciepłowniczym oraz przedłużeniu zamrożenia cen energii elektrycznej dla gospodarstw domowych. W efekcie w IV kwartale 2025 r. prąd będzie rozliczany po cenie 500 zł za MWh netto, a dodatkowe wsparcie otrzymają gospodarstwa korzystające z ciepła systemowego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17523776232606240904)

