Rozbudowa warszawskiej spalarni w oparciu o koreańskie doświadczenia
Modernizacja warszawskiej spalarni na Targówku zaplanowano na początek 2024 r. Inwestycja przybliży miasto do samowystarczalności energetycznej. We wtorek został uroczyście podpisany i wmurowany akt erekcyjny przy powstającej instalacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7549820402606260404)
