W Katowicach wystartował kolejny sezon roweru miejskiego
Od 1 kwietnia mieszkańcy Katowic mogą znowu korzystać z rowerów miejskich. W tym roku będzie dostępnych ponad sto stacji, a liczba rowerów wyniesie ok. 1000. Użytkownicy będą mieli możliwość korzystać z rowerów do 1 listopada.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10047159802606241308)

