Czysta i zdrowa woda dla Ustronia Morskiego
Spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kołobrzegu podjęła decyzję o modernizacji magistrali wodociągowej, która zaopatruje w wodę blisko 3600 mieszkańców gm. Ustronie Morskie. W sezonie letnim, ze względu na turystyczny charakter Ustronia, ta liczba wzrasta nawet do 150 tys.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8413130002606242127)
