Komitet Stały Rady Ministrów przyjął projekt ws. przyłączeń do sieci
Projekt nowelizacji Prawa energetycznego, zawierający m.in. uproszczenia warunków przyłączeń do sieci nowych źródeł został przyjęty decyzją Komitetu Stałego RM - poinformował w sobotę minister energii Miłosz Motyka.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16134812532606231057)








