Śląskie. Siedem osób zatrzymanych ws. składowania miliona litrów niebezpiecznych odpadów
Policjanci z częstochowskiego wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą zatrzymali 7 osób, związanych z grupą przestępczą, która nielegalnie składowała substancje niebezpieczne na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Chodzi łącznie o ok. milion litrów szkodliwych substancji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5396595302606250232)
