1 mln zł kary dla właściciela składowiska odpadów w Kamieńcu za zbieranie odpadów bez stosownego zezwolenia
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku nałożył maksymalną, czyli milionową karę na właściciela składowiska odpadów w Kamieńcu w gminie Cewice. W ostatnim czasie na terenie składowiska regularnie dochodziło do pożarów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1496399222606260139)
