Lublin. MPK operatorem Strefy Płatnego Parkowania
Od najbliższej soboty (11 maja) Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie będzie głównym operatorem Strefy Płatnego Parkowania, a to oznacza, że miejska spółka będzie zarządzać całym tym obszarem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1740904992606240752)
