Po Poznaniu spacerował słoń? Nowa kampania społeczna
Kamery miejskie zarejestrowały słonia, spacerującego nocą w okolicach Wildy i Starego Rynku. Nie wiadomo skąd się wziął ani dokąd poszedł. Kolejnego dnia rano na poznańskich ulicach pojawiły się 100-kilogramowe odchody. To część nowej kampanii społecznej miasta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12355560682606241553)
