W Słubicach zakończono dużą inwestycję wodno-kanalizacyjną
W Słubicach (Lubuskie) zakończyła się tego lata realizacja największej inwestycji tamtejszego Zakładu Usług Wodno-Ściekowych. Kosztem 68,5 mln zł zmodernizowano sieć wodociągową i kanalizacyjną, wymieniono automatykę w stacji uzdatniania wody oraz rozbudowano oczyszczalnię ścieków.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5289971232606241457)
