Ruszyła modernizacja śluzy oraz sterowni na stopniu wodnym Krapkowice
Rozpoczęła się realizacja projektu „Modernizacja śluzy oraz sterowni na stopniu wodnym Krapkowice wraz z przebudową awanportów”, prowadzona przez Wody Polskie RZGW Gliwice. W inauguracji prac 6 lipca 2021 r. wziął udział wiceminister infrastruktury Grzegorz Witkowski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=746748722606251353)
