Rybnik. Deficyt na poziomie niemal 950 tys. zł. Od stycznia wyższe opłaty za odbiór śmieci
O kilka złotych więcej za odbiór śmieci zapłacą od stycznia 2022 r. mieszkańcy Rybnika (Śląskie) – zakłada miejscowy samorząd. Dwa lata temu w tym mieście wprowadzono podwyżki o 100 proc., względem wcześniejszych stawek. Jeśli nie będzie podwyżek system się nie zbilansuje.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7326053302606250232)
