Z jeziora w pobliżu Wałbrzycha wyłowiono 500 kg śmieci
Z brzegów i z tafli Jeziora Bystrzyckiego znajdującego się w pobliżu Elektrowni Wodnej Lubachów ochotnicy zebrali ponad pół tony śmieci. Akcję zorganizował Tauron wraz ze stowarzyszeniem „Czysty Wałbrzych”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7562391332606241818)
