Załoga śmieciarki na amfetaminie. Zatrzymanym mężczyznom grozi więzienie
Wrocławscy policjanci zatrzymali pracowników firmy zajmującej się wywozem odpadów. Mężczyźni podczas przerwy w pracy zażywali amfetaminę. Jej ślady policjanci znaleźli zarówno na twarzy kierowcy, jak i we wnętrzu pojazdu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=56270382606252328)
