Polski Alarm Smogowy apeluje do NIK o kontrolę w Ministerstwie Gospodarki
Przedstawiciele Polskiego Alarmu Smogowego - inicjatywy, która powstała w odpowiedzi na dramatyczną jakość powietrza w naszym kraju - zwrócili się do Najwyższej Izby Kontroli z apelem o przeprowadzenie kontroli w Ministerstwie Gospodarki w związku z brakiem odpowiednich norm jakości węgla.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12066092942606240011)
