Spalarnia na Śląsku. Wojewoda chce unieważnić powołanie spółki, która miała zająć się budową
Wojewoda śląski wszczął postępowanie zmierzające do unieważnienia uchwały zgromadzenia Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii ws. powołania spółki celowej do przygotowania budowy spalarni odpadów – podała w poniedziałek GZM.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2721528082606250022)


