Śmieci wyrzucisz tylko w wyznaczonych godzinach
Spółdzielnia mieszkaniowa „Kolejarz” w Białej Podlaskiej zaproponowała, by mieszkańcy jednego z osiedli mieli dostęp do pojemników na odpady przez dwie godziny dziennie. I to tylko w dni powszednie. W soboty ma być to tylko godzina. Odpady będzie można wyrzucać tylko pod okiem przeszkolonego pracownika.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7479164382606260840)
