Były prezes spółki z Bytomia oskarżony ws. nielegalnego składowania odpadów
Były prezes komunalnej spółki z Bytomia został oskarżony w sprawie nielegalnego składowania odpadów na rekultywowanych gruntach w tym mieście. Według ustaleń śledztwa, spółka wykorzystywała dzierżawione grunty Skarbu Państwa niezgodnie z ich przeznaczeniem.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6415609842606231927)




