Szkolenie on-line o sprawozdawczości komunalnej w systemie BDO już 21 stycznia!
Do 31 stycznia należy złożyć sprawozdania komunalne w systemie BDO. W czwartek, 21 stycznia br. zapraszamy na unikalne szkolenie poświęcone głównie temu tematowi. Wygodna formuła on-line, brak kosztów dojazdu, korzystanie z własnego komputera bez wychodzenia z domu, a także możliwość zadawania na czacie konkretnych, spersonalizowanych pytań – to, poza ogromną dawką wiedzy, główne zalety tego przedsięwzięcia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8672631792606240239)
