Katowice przygotowują się do startu kolejnego sezonu rowerów miejskich
Trwają przygotowania do rozpoczęcia kolejnego sezonu rowerowego w Katowicach. System wypożyczalni miejskich wystartuje 1 kwietnia i będzie działał aż do 1 listopada, a do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie rekordowa liczba zarówno stacji, jak i rowerów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9765608682606241630)
