Stadion Szyca w Poznaniu - cenna nieruchomość wraca do miasta
Poznański magistrat odzyskał od dotychczasowego użytkownika wieczystego teren dawnego stadionu im. Edmunda Szyca. Oznacza to początek gorącej dyskusji dotyczącej przyszłości cennej nieruchomości w samym centrum miasta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11790495862606241357)
