Goleniów. Po 2 tygodniach ruszy odbiór odpadów
Rada Miejska w Goleniowie przyjęła w piątek 24 września, uchwałę podwyższającą opłatę za wywóz śmieci z 12 do 30 zł od osoby. To pozwala mi na ponowne uruchomienie odbioru odpadów, które od większości mieszkańców nie były wywożone od ponad 2 tygodni.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7341041992606242018)
