Wiceprzewodniczący KE: produkcja bezemisyjnej energii stała się w UE koniecznością strategiczną.
Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej ds. dobrobytu i strategii przemysłowej Stéphane Séjourné powiedział w Gdańsku, że od rozpoczęcia wojny na Ukrainie bezemisyjność i produkcja bezemisyjnej energii w Europie stała się stała się koniecznością strategiczną.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8409742292606242047)
