Prezes NFOŚiGW: w 2022 r. chcemy jako inwestor wchodzić w projekty wodorowe
W 2022 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będzie chciał, jako inwestor, wchodzić w inicjatywy wodorowe - poinformował PAP prezes Funduszu Maciej Chorowski. Dodał, że na takie projekty NFOŚiGW będzie też dawać firmom pożyczki - jak podkreślił "z dużym umorzeniem
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6543688312606250302)


