Wyzwania dla branży - 17. Konferencja Recykling ZSEiE za nami
W dniach 29-30 marca 2023 w Uniejowie odbyła się „17. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. Branża ZSEE boryka się z wieloma zagrożeniami Wśród zagrożeń dla rynku ZSEE wymieńmy m.in. brak wystarczających zdolności przetwórczych, działania biurokratów związane z wolnym tempem decyzji, pozwoleń i certyfikatów, niedostosowanie prawa do rzeczywistości.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13025027302606242216)
