Po rocznym przestoju w „Czajce” ma ruszyć jedna linia spalania
MPWiK Warszawa do końca 2019 r. planuje doraźnie uruchomić jedną z linii spalania osadów ściekowych w stołecznej oczyszczalni. Stacja Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych (STUOŚ) przy oczyszczalni „Czajka” nie działa od grudnia ubiegłego roku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17704260442606272351)

