Susza. Gmina apeluje do mieszkańców o racjonalne używanie wody
W związku z suszą kolejne samorządy zwracają się do swoich mieszkańców z apelem o racjonalne gospodarowanie wodą do celów rekreacyjnych, takich jak podlewanie ogródków, mycie aut, czy napełnianie wodą basenów. Taką prośbę wystosował także Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wągrowcu, publikując na swojej stronie internetowej specjalny komunikat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5480606762606252126)
