SZOT-y z Wrocławia w trasie. Mieszkańcy oddali już 50 ton tekstyliów
Od lutego po Wrocławiu kursują specjalne auta, które pozwalają mieszkańcom pozbyć się niepotrzebnych tekstyliów bez opłat. Po sześciu miesiącach widać, że usługa cieszy się rosnącą popularnością – ale też ujawnia, że wciąż wyrzucamy ubrania, które mogłyby posłużyć innym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12935414012606231554)

