2 mln zł na poprawę efektywności energetycznej szpitala w Jaworze
NFOŚiGW przeznaczy 2 mln zł ze środków własnych na inwestycję poprawiającą efektywność energetyczną szpitala – Jaworskiego Centrum Medycznego. Pozwoli to zminimalizować zużycie energii, uzyskać lepsze ocieplenie budynków placówki oraz podwyższyć standard opieki medycznej. Realizacja projektu wniesie także walory stricte prośrodowiskowe.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7787459052606280403)
