Prezydent podpisał ustawę, która ma ograniczyć stosowanie jednorazowego plastiku
Prezydent Andrzej Duda podpisał w czwartek ustawę o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej - podała kancelaria prezydenta. Ustawa ma ograniczyć stosowanie jednorazowych przedmiotów z plastiku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14160887162606250422)
