Woda z basenów do ponownego wykorzystania. Bierzmy przykład z Warszawy i Poznania
Przelotne i nawalne deszcze, czy nawet spodziewane opady nie naprawią fatalnej sytuacji, z którą mamy do czynienia na skutek wielomiesięcznej, a dziś już wieloletniej suszy. Wiele miast w Polsce wlewa miliony litrów wody rocznie do kanałów. Tymczasem Warszawa i Poznań pokazują, że można ją wykorzystać ponownie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7711174692606250231)
