Umorzono śledztwo ws. zanieczyszczenia Jeziora Kierskiego w Poznaniu
Prokuratura umorzyła rozpoczęte w 2022 r. śledztwo w sprawie zanieczyszczenia Jeziora Kierskiego w Poznaniu. W opinii biegłych zanieczyszczenie nie zagrażało życiu i zdrowiu ludzi. Ponadto nie można wskazać podmiotu odpowiadającego za pogorszenie się stanu wody w zbiorniku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14947169762606241931)


