"Kraków w dobrym klimacie". Wielka Lekcja Ekologii wraca do TAURON Areny Kraków
Po raz piąty w Krakowie odbędzie się Wielka Lekcja Ekologii – w tym roku pod hasłem „Kraków w dobrym klimacie”. Dziś, 16 maja, w trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie działania na rzecz klimatu, ochrony środowiska i poprawy jakości powietrza realizują m.in. miejskie jednostki i spółki, naukowcy oraz przedstawiciele urzędu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10688907342606250216)
