Miasto poddało termomodernizacji kilkadziesiąt szkół i przedszkoli
O zakończeniu największego w historii Łodzi programu termomodernizacji, w którym odnowiono infrastrukturę 66 szkół i przedszkoli, poinformowały we wtorek, 29 grudnia władze Łodzi. Placówki zyskały ekologiczne ogrzewanie - są też cieplejsze, tańsze w utrzymaniu i mają nowe elewacje.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11619748282606262155)
