Politechnika Łódzka w "zielonym" konsorcjum
Politechnika Łódzka - wraz z 34 ośrodkami badawczymi i firmami z Europy - bierze udział w unijnym projekcie FRONTSH1P, którego budżet wynosi 19 mln euro. Celem tego przedsięwzięcia jest opracowanie "zielonych” technologii dla gospodarki o obiegu zamkniętym.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=993224192606272139)
