Zamiast spadku emisji kolejny, niechlubny rekord w truciu świata CO 2
W USA i Indiach znacząco wzrosła w 2022 r. emisja gazów cieplarnianych. Chiny i UE odnotują niewielkie spadki. - Ale to nie wystarczy do tego, by odwrócić globalny trend wzrostu emisji CO2. W tym roku odnotujemy kolejny niechlubny rekord – odnotowują autorzy raportu „The Global Carbon Budget”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15832166522606242128)
