Ponad 500 mln zł przekazano na odbudowę domów zniszczonych w powodzi
Ponad 500 mln zł trafiło do tej pory do mieszkańców Dolnego Śląska, których domy zostały zniszczone podczas ubiegłorocznej powodzi. Wnioski o zasiłek na odbudowę budynku mieszkalnego lub gospodarczego można składać do 15 marca – przypominają urzędnicy z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5289746342606241845)
