Dwóch zdobywców Nagrody Pracy Organicznej
W tym roku, podczas Gali kongrsu ENVICON, Nagrodę Pracy Organicznej w Ochronie Środowiska im. Wojciecha Dutki przyznano dwóm wyjątkowym się osobowościom. Laureatami tych nobilitujących wyróżnień zostali Aleksander Kozłowski oraz Tomasz Żylicz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14182911172606221307)
