Wiceminister sportu Borys: Tor Poznań ponownie otwarty
Tor Poznań ponownie otwarty. Dziękujemy za współpracę – napisał na portalu X wiceminister sportu i turystyki Piotr Borys. W ten sposób nawiązał do złożonego wniosku przez zarządzającego obiektem o wstrzymanie wykonania decyzji z 31 marca, podjętej przez Główną Inspektor Ochrony Środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12807478552606231806)


