Budowali nową trasę tramwajową - odkryli 40 tys. ton nielegalnych odpadów
Podczas budowy nowej trasy tramwajowej na Naramowice w Poznaniu odkryto nielegalne miejsce magazynowania ok. 40 tys. ton odpadów. Radni miasta zdecydowali, aby przeznaczyć na ich utylizację ponad 50 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4490364432606252328)
