Poznań: Miasto przebada 350 domów i 10 kamienic w ramach akcji "Trzymaj ciepło"
Mieszkańcy Poznania mogą zgłaszać się do akcji "Trzymaj ciepło". Program zakłada bezpłatne badania budynków z wykorzystaniem kamery termowizyjnej. Wiedząc, w których miejscach "ucieka" ciepło, łatwiej zaplanować inwestycję termomodernizacyjną. W tegorocznej, 12. edycji zaplanowano przebadanie 350 domów jednorodzinnych i co najmniej 10 kamienic.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4051023222606250302)

