Lublin. Konar drzewa spadł na dwie nastolatki. Miasto komentuje
Wczoraj, w lubelskim Ogrodzie Saskim, pokaźnych rozmiarów konar spadł na dwie osoby. Wstępnie wiadomo już, że nie doznały one poważniejszych obrażeń. Po zdarzeniu na miejsce przyjechali pracownicy Wydziału Zieleni i Gospodarki Komunalnej UM Lublin. Dziś wydano oficjalny komunikat w tej sprawie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6492601762606232002)



