Jacek Ozdoba: Chcemy wybudować instalację do unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych
Chcemy wybudować specjalną instalację do unieszkodliwienia niebezpiecznych odpadów, które zalegają w wielu miejscach Polski - mówił we wtorek wiceminister klimatu i środowiska Jacek Ozdoba. Według niego, mogłaby ona powstać w ciągu 2,5 - 3 lat.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20354590122606252329)
