Warszawskie "wod-kanowskie" projekty z dofinansowaniem z NFOŚiGW
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji otrzymało pożyczkę z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na budowę kolejnych odcinków kanalizacji w dzielnicach: Wawer i Białołęka.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20495973052606241840)


