Po szczycie V4 na Helu: trzeba chronić środowisko i klimat, ale rozsądnie
Musimy chronić środowisko naturalne i jak najszybciej podjąć działania na rzecz ochrony klimatu, ale musi to być zrobione w sposób rozsądny - powiedział prezydent Andrzej Duda po szczycie Grupy Wyszehradzkiej w Juracie. Jednym z głownych tematów debaty liderów grupy V4 była energetyka.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10678029802606242211)
