Poznań. Veolia chce wyeliminować węgiel w miejskim systemie ciepłowniczym do 2030 roku
Dostarczająca ciepło do odbiorców w Poznaniu Veolia chce do 2030 roku wyeliminować węgiel z miejskiego systemu ciepłowniczego. We wtorek oficjalnie zainaugurowana została działalność dwóch nowych bloków gazowych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5028207412606241819)



