Koniec wypożyczalni elektrycznych samochodów
30 kwietnia z wrocławskich ulic znikną wszystkie auta Miejskiej Wypożyczalni Samochodów Elektrycznych Vozilla. Operator zacznie je wycofywać już za kilka dni. Tłumaczy, że w obecnej formie projekt utracił sens kontynuacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=869373452606250338)
